EKOTRANSTECH I INTERNET W KATOWICACH

Firma ETT sp. z o.o. powstała  1 lipca 2000 roku pod nazwą EkoTransTech. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako kafejka internetowa oraz niewielki sklep z częściami komputerowymi i komputerami.

Pierwszą siedzibą firmy był lokal na rogu kamienicy przy zbiegu ulic Sokolskiej i Mickiewicza w Katowicach. Schodząc po kilku schodach, można było skorzystać z internetu lub kupić potrzebną do komputera część. Tak z naszym udziałem, zaczął  pojawiać się Internet w Katowicach.

OD KAFEJKI INTERNETOWEJ DO LOKALNEGO OPERATORA

Z czasem kafejka internetowa ewoluowała do firmy przyłączającej do swojej niewielkiej sieci lokatorów okolicznych kamienic. W pierwszej fazie do internetu podłączaliśmy jedynie po sąsiedzku, bardziej grzecznościowo. Z czasem dopiero profil działalności uległ zmianie i staliśmy się głównie dostawcą profesjonalnych łącz internetowych. Czy ktoś jeszcze pamięta, jakie wtedy były dostępne? Łącza 128 kb/s bez konieczności używania modemu i opłat za impulsy to był prawdziwy luksus,  a 512 kb/s to łącze o, którym każdy młody człowiek marzył. W obecnych czasach, kiedy o transferach “1 Megowych” prawie już nikt nie pamięta te 128 czy 512 kb/s wydają się czymś niemożliwym.

W 2006 już jako lokalny operator internetowy przenieśliśmy siedzibę naszej firmy na ulicę Mickiewicza 29 i tutaj pozostajemy i pracujemy do dziś. Codziennie rozbudowujemy i modernizujemy sieć, żeby zapewnić mieszkańcom Katowic profesjonalne usługi i naprawę porządne łącza internetowe, na które każdy może sobie pozwolić. Internet stał się nasza pasją i ta pasją dzielimy się z naszymi Abonentami.

JESTEŚMY TUTAJ DLA NASZYCH KLIENTÓW

Jako jeden z lokalnych operatorów mamy bardzo dobry kontakt z Klientami. Każdemu z naszych odbiorców możemy poświęcić czas. Pomagamy rozwiązywać problemy informatyczne nie tylko związanie z działaniem samego Internetu, ale również w zakresie naprawy sprzętu komputerowego. Zawsze staramy się być elastyczni i  każdorazowo dostosowywać się do potrzeb naszych Klientów.

Codziennie pracujemy na naszą dobrą opinię i mamy nadzieję, że pozostaniecie Państwo z nami przez kolejne lata.