DEDYKOWANE ŁĄCZA BIZNESOWE SYMETRYCZNE Z GWARANCJAMI TRANSFEROWYMI

1. Dla szybkiego działania dedykowanych łącz biznesowych oraz zapewnienia komfortu użytkowania – prędkości maksymalne w obie strony od i do abonenta są identyczne. Wartość wysyłu danych (upload) równa jest wartości pobierania danych (download). Symetryczność naszego łącza zapewnia  szybkie wysyłanie i pobieranie dużej ilości danych lub zdjęć, dokumentów,projektów, filmów albo innych plików multimedialnych, o dużych rozmiarach.

2. Dla każdego abonenta podłączamy dedykowaną, dostępną jedynie dla jego firmy, linię światłowodową, której zakończenie zlokalizowane jest w lokalu Abonenta, opcjonalnie konwerterem światłowodowym lub profesjonalnym routerem gigabitowym Huawei.

3. Nasze łącza idealne nadają się dla szybkich i bezpiecznych połączeń VPN z każdego miejsca na świecie.

4. Dzięki wysokim transferom zwiększa się wydajność pracy w sieciach z dużą ilością komputerów.

5. Umożliwiamy korzystanie z wielu jednoczesnych połączeń VoIP.

6. Dedykowane łącza biznesowe, doskonałe sprawdzają się w pracy z własnymi serwisami www i różnego rodzaju innymi serwerami.

7. Możliwość jednoczesnego korzystania z wielu urządzeń firmowych za pomocą routera z opcją WiFi, ułatwia pracę wszystkim pracownikom firmy. Z internetu, z powodzeniem można korzystać również za pomocą smartfona oraz tabletu.

8. Gwarantowana szybkość transferu zapewni nieprzerwaną pracę urządzeń firmowych.

9. W ramach posiadanego abonamentu każdemu Użytkownikowi przydzielamy
jeden stały publiczny adres IP.

10. Zapewniamy szybką i pewną obsługę techniczną oraz telefoniczny support. Możliwość wykupienia abonamentu na pełną obsługę techniczną firmy w atrakcyjnej cenie.